KAMPANYA ŞART VE KOŞULLARI

Özet Hüküm ve Koşullar

18+. İstisnalar ve koşullar geçerlidir. Satın alma gerekli değildir. İnternet erişimi gerekli. 20.11.19 ve 20.12.19 tarihleri arasında Beko’nun global Instagram ve Twitter sayfasını ziyaret edin ve ödülü kazanmak için Beko tarafından duyurulacak hashtag ile Fenerbahçe Erkek Basketbol takımı için motivasyon videonuzu paylaşın. 20 kişi Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı'nın çekirdek kadrosuyla buluşacaktır. Türkiye dışındaki katılımcılar için uçuşlar ve konaklama dahildir. Kanal başına en fazla 1 giriş ve hane başına maksimum 1 ödül verilecektir. Yalnızca kampanya koşullarında belirtilen ülkelerden katılım sağlanabilir.
Kampanya Sahibi: Arçelik A.Ş, Karaağaç Cad. No:2-6, Sütlüce-34445-Istanbul, TÜRKİYE

Hüküm ve Koşullar

Bu Hüküm ve Koşullar (“Hüküm ve Koşullar”), reklam veya tanıtım materyalleri de dahil olmak üzere diğer iletişimlerde herhangi bir çelişki veya tutarsızlık olması durumunda geçerlidir. Giriş talimatları bu Hüküm ve Koşulların bir parçası olarak kabul edilir ve tüm katılımcılar katılım sağlayarak bu Hüküm ve Koşulları kabul etmiş ve bunlara bağlı sayılır. Lütfen bilgi amacıyla bir kopyasını saklayın.

Kampanya Sahibi verilerin korunmasına önem vermektedir. Bu kampanyaa katılarak geçerli platform için Gizlilik Politikasını okuduğunuzu ve kampanyaun bu Hüküm ve Koşullarını kabul ettiğinizi onaylamış olursunuz. Katılımcılar, kampanyaya katılımlarının bir parçası olarak gerekli bilgileri sunarak bilgilerinin Genel Verilerin Korunması Yönetmeliğine uygun olarak kayıt altına alınmasını ve işlenmesini kabul eder.

Kampanya Sahibi: Arçelik A.Ş., Karaağac Cad. No:2-6, Sütlüce-34445-Istanbul, TÜRKİYE; bu adrese hiçbir başvuru gönderilmemelidir

Yeterlilik Ölçütleri

Kampanya, Beko, Fenerbahçe Spor Kulübü çalışanları, iştirakleri, acenteleri veya kampanyala profesyonel olarak bağlantısı olan çalışanlar dışında (ve yakın aileleri hariç) dünya çapında herkese açıktır.

Bu kampanyaa/kampanyaya kendi ülkelerinin kanunları uyarınca başvuru yapma yasallığının sağlanması, katılımcının sorumluluğundadır.

Basketboldan Men Cezası alan ve herhangi bir basketbol ya da spor etkinliğine seyahat etmesi kısıtlanmış olan ya da herhangi bir şekilde basketbol maçlarına katılması ya da etkinliklere katılması kısıtlanmış olanların kampanyaa katılmasına izin verilmez.

İnternet erişimi gereklidir. Giriş yalnızca aktif bir Instagram veya Twitter hesabı ile yapılabilir.

Instagram veya Twitter hesabınız yoksa, katılmak için bir hesap oluşturmanız gerekir, bunun için aktif bir e-posta adresiniz olmalıdır.

İlgili hesapların nasıl oluşturulacağı hakkında ve ayrıca platformların Hüküm ve Koşullarını okumak www.instagram.com veya www.twitter.com, adresine bakın.

Satın alma gerekli değildir. Kişi ve kanal başı en fazla 1 giriş Hane başı en fazla 1 ödül verilecektir.

Kampanya Dönemi

Fransa, İtalya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti 20.11.19 saat 18.01›de (GMT + 1) açılır ve 20.12.19'da saat 00.00'de (GMT + 1) kapanır
Türkiye 20.11.19 saat 15.01›de (UTC + 3) açılır ve 20.12.19'da saat 00.00'de (UTC + 3) kapanır

Bu saatler ve tarihler dışında alınan hiçbir başvuru kampanyaya dahil edilmeyecektir.

Nasıl Başvuru Yapılır

Bu kampanyaya başvurmak için aşağıdaki adresi ziyaret etmeniz gerekir:

a. Instagram: Beko Instagram sayfası

Mevcut bir Instagram üyesi olarak giriş yapın ya da Instagram.com adresinde ücretsiz olarak kaydolun. @Beko'yu Instagram hesabınızdan takip ettiğinizden emin olun ve kampanya süresi ve kampanyanın bitiminden sonraki 7 günlük tamamlanma süresi için @Beko›yu takip etmeye devam edin. Özel bir hesaptan giriş yaparken girişin kabul edilmesi için hesap ayarlarınızı herkese açık hesap olarak değiştirmeniz gerekir. Başvurunuzun ödül kazanması durumunda sizinle iletişime geçmek için, hesabın kampanyanın tamamlanma süresi sonuna kadar herkese açık olması gerekir. Katılmak için motivasyon videonuzu çekin #YesWeCan ile paylaşın.

Ve/veya

b. Twitter: Beko Twitter sayfası

@Beko'yu Twitter hesabınızdan takip ettiğinizden emin olun ve kampanya süresi ve kampanyanın bitiminden sonraki 7 günlük tamamlanma süresi için @Beko›yu takip etmeye devam edin. Özel bir hesaptan giriş yaparken girişin kabul edilmesi için hesap ayarlarınızı herkese açık hesap olarak değiştirmeniz gerekir. Başvurunuzun ödül kazanması durumunda sizinle iletişime geçmek için, hesabın kampanyanın tamamlanma süresi sonuna kadar herkese açık olması gerekir. Katılmak için motivasyon videonuzu çekin #YesWeCan ile paylaşın.

Kanal başına en fazla 1 başvuru gönderisi yapılabilir. Bu nedenle kişi başı izin verilen maksimum başvurusu sayısı 2’dir.

Aşağıdaki içeriği içeren veya aşağıdaki içeriği ima eden hiçbir gönderime izin verilmeyecek ve katılımcı diskalifiye olacaktır: Hoş olmayan, rahatsız edici, uygunsuz veya cinsel nitelikte olan içerik. Bireyleri veya birden fazla bireyi taciz etmek, tehdit etmek veya utandırmak amacıyla yapılan içerik.

Şunları içeren içerikler:

 • Tüm katılan tarafların rızası olmadan görünen kişiler.
 • Sigara ve alkol tüketen veya alkol etkisinde görünen kişiler.
 • Alkol içeren, 25 yaşın altında veya altında sayılan bireyleri içeren, sosyal olarak sorumsuz sayılan, zorluk olarak veya çekiciliği arttırıcı olarak gösterilen her türlü görüntü.
 • Uyuşturucu madde veya yasaklanmış herhangi bir maddenin kullanımı, tasviri veya teşvik edilmesi.
 • Siyasi partiler, siyasi mesajlar veya gösteriler.
 • Küfürlü veya dini görüntüler veya dini nefretini kışkırttığı düşünülen herhangi bir görüntü.
 • Potansiyel olarak küçük düşürücü materyaller.
 • Herhangi bir üçüncü tarafın telif hakkını, ticari markalarını veya diğer fikri mülkiyet haklarını ihlal eden herhangi bir görüntü.
 • Üçüncü taraf tanıtım amaçlı ambalaj, malzeme veya reklam.
 • Patlayıcı maddelerin, ateşli silahların veya herhangi bir nitelikteki silahların olduğu düşünülen öğelerin olduğu görüntüler.
 • Bireylerin veya şirketlerin adlarının, telefon numaralarının, e-posta veya posta adreslerinin veya kampanya sahibi tarafından hassas, özel ve/veya kabul edilemez olduğu düşünülen diğer kişisel bilgilerin tasviri.
 • 18 yaşın altındaki kişiler.
 • Yukarıdakilere aykırı herhangi bir Instagram veya Twitter adı veya profil fotoğrafı geçersiz sayılacak ve kampanya başvurusu olarak sayılmayacaktır.
 • Ticari veya üçüncü taraf kitaplıklardan elde edilen içerik (örneğin, Getty Images, Google görselleri vb.).
 • Herhangi bir bilgisayar virüsü, solucan, Truva atı veya zarar verebilecek diğer bilgisayar programlarını veya dosyalarını içeren görüntüler.
 • Kampanya Sahibinin tamamen kendi takdirine bağlı olarak kullanılmasının uygunsuz olduğunu düşündüğü içerikler.

Kampanya Sahibi, sakıncalı olduğu düşünülen herhangi bir malzemeyi, kampanyayı bozmaya teşebbüs ettiği düşünülen, birden fazla hesap oluşturan, birden fazla kimlik kullanan, kaba, uygunsuz veya saygısız beyanları kullanan, Kampanya Sahibi tarafından Hüküm ve Koşulları ihlal ettiği düşünülen, Kampanya Sahibi tarafından yıkıcı olduğu düşünülen davranışlarda bulunan herhangi bir bireyi diskalifiye etme, kalıcı olarak kaldırma hakkını tamamen ve mutlak takdir hakkı çerçevesinde saklı tutar.

Kampanya Sahibinin mutlak takdir yetkisi dahilinde olan herhangi bir kişi, kampanyanın işleyişini ve bütünlüğünü zedeleyecek şekilde veya haksız bir avantaj sağlayan herhangi bir şekilde davranıyorsa, diskalifiye edilecek ve bu gibi bilgileri kullanmak isteyen kişiler diskalifiye edilecektir

Tüm girişler, Kampanya Sahibi ve üçüncü taraf hakemleri tarafından titizlikle denetlenecek ve sonuçları manipüle etme veya başka şekilde haksız yere etkileme girişimleri, kampanya başvurusunun reddedilmesine veya askıya alınmasına neden olacaktır.

Kampanya Sahibi, gönderdiğiniz herhangi bir İçeriği düzenlemek veya silmek için herhangi bir rücu hakkınızın olacağını garanti etmez. Başvuru Sahibi, herhangi bir nedenle herhangi bir başvuru gönderisini kaldırma veya reddetme hakkına sahiptir. Kampanya Sahibinin değil, gönderiminizin İçeriğinden sorumlu olduğunuzu kabul edersiniz. Gönderdiğiniz İçeriğin hiçbiri, Kampanya Sahibi, acenteleri, bağlı kuruluşları, iştirakleri veya üçüncü taraf hizmet sağlayıcıları ile ilgili direktörleri, yetkilileri ve çalışanları hakkında herhangi bir güven yükümlülüğüne tabi tutulamaz.

Toplu girişler, acentelerden girişler, üçüncü şahıslar, sendikalar, organize gruplar veya bir bilgisayar, program, uygulama, senaryo veya otomatik yöntemle otomatik olarak oluşturulan girişler kabul edilmeyecektir. Birden fazla veya diğer adlı Instagram veya Twitter hesaplarını kullanmak da dahil olmak ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, herhangi bir yöntemle bu durumu aşmaya çalışan kişi veya kurumlar, ilişkili hesaplardan gelen tüm girişlerle birlikte diskalifiye edilir. Yalnızca orijinal geçerli girişler dikkate alınır. Videoyu yükleyen kişi, kampanyaya katılan kişidir.

Ödül

Kazanan 20 video sahibi İstanbul'da Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımının çekirdek kadrosuyla Ülker Sports Arena'da buluşacaktır.

Ödül sahipleri şunları deneyimleyecektir:

 • Fenerbahçe oyuncularının antrenman oturumlarına katılmak ve onlarla tanışmak.
 • Kazananın ikamet ettiği ülkeye en yakın uluslararası havalimanından İstanbul'a ekonomik uçuşlar.
 • En az 4 yıldızlı bir otelde oda kahvaltı dahil 2 gece konaklama.
 • Ödüle sadece otelden arenaya transferler dahildir, geri kalanlar hariçtir.
 • Ödüle Kahvaltı dahildir diğer yemekler dahil değildir.
 • Kazanan, Ocak-Haziran 2020’de ödülünü alacaktır (Tam tarih Arçelik A.Ş. tarafından teyit edilecektir)
 • Havayolu koltukları müsaitlik durumuna bağlıdır.
 • Kazanan her iki yönde de seyahat etmelidir.
 • Ödül paketinin tüm unsurları aynı seyahatin bir parçası olarak alınmalıdır.
 • Kazanan, Havayolunun yayınlanmış Taşıma Koşullarına uymalı ve bunlara tabi olmalıdır.
 • Biletler düzenlendikten sonra, yalnızca belirtilen uçuşlar, tarihler ve saatler için geçerlidir.
 • Bir rezervasyon kazanan tarafından iptal edilirse, hiçbir alternatif bilet düzenlenmez ve şüpheye mahal vermemek üzere için tazminat ve / veya geri ödeme yapılmaz;
 • Kazanan, seyahat tarihinde en az 6 ay geçerli bir pasaport talep edecek ve gerekli tüm vizeler veya seyahat sigortası kazananın sorumluluğunda olacaktır.
 • Yalnızca kazanan, Ödül bölümünde belirtilen tam ödüle hak kazanacaktır.
 • Kazanan, otelde kaldıkları süre boyunca, yiyecek, içecek, ek gece ve hizmet masrafları ve bunlarla sınırlı olmamak üzere ilgili vergiler de dahil tüm ek masraflardan sorumludur.
 • Kazanan, ödülünün verilmesiyle ilgili tüm gelir veya diğer vergilerden tek başına sorumludur.
 • Odanıza giriş yapmak için geçerli bir kredi kartı veya bankamatik kartı gerekir ve oda içi aramalar veya servisler gibi olası durumları garanti altına almak için kullanılacaktır.
 • Şüpheye mahal vermemek üzere, ödül, hediyeleri, bahşişleri, otopark ücretlerini, fazla bagajları, ek gezileri ve ilgi çekici yerlere seyahatleri veya bu Hüküm ve Koşullarda açıkça belirtilmeyen kişisel nitelikteki diğer herhangi bir masrafı (para harcamak dahil) içermez ve Kampanya Sahibi ve Ödülün herhangi bir bölümünün sağlayıcısı, bu tür masraflardan sorumlu değildir.
 • Kazananlar, Kampanya Sahibine herhangi bir tekerlekli sandalye veya benzeri erişim ihtiyaçları hakkında bilgi vermelidir.
 • Ödüller devredilemez, değiştirilemez ve tamamen veya kısmen nakit veya başka bir alternatife çevrilemez.
 • Öngörülemeyen durumlarda, Kampanya Sahibi ödülü değiştirme hakkını eşit veya daha büyük bir alternatif için saklı tutar.
 • Üçüncü taraf ürün veya hizmetlerden Kampanya Sahibi sorumlu tutulamaz.

Ödülün verilmesi Haziran / Temmuz 2020 (fiili tarih teyit edilecek)

Kazanan, kişisel koşullara bakılmaksızın, bilinen ve onaylandıktan sonraki etkinlik tarihini değiştiremez.

Kazananlar, herhangi bir tazminat ödenmeden makul herhangi bir tanıtımda yer almayı kabul ederler. Kampanya Sahibi ana kampanyaya daha fazla ödül ekleme hakkını saklı tutar. Yalnızca kazananlar bu Hüküm ve Koşullara uygun olarak bilgilendirilecektir. Ödüller kesinlikle devredilemez ve internette, gazetelerde veya başka yerlerde açık artırılma yoluyla veya doğrudan satılmamalıdır. Bu hükmü ihlal eden kişi diskalifiye edilecektir. Kampanya Sahibi veya Ödül sağlayıcısının makul kontrolünde olmayan durumlar dışında, tamamen veya kısmen alternatif bir ödül verilmeyecektir. Ödül Sağlayıcı, eşit veya daha yüksek değerli uygun bir alternatif sunma hakkını saklı tutar. Kampanya Sahibi tarafından yazılı olarak aksi kararlaştırılmadıkça, ödül yalnızca doğrudan Kazanana verilecektir.

Ödül kazanan herhangi bir varış ülkesi tarafından istenen sağlıkla ilgili tavsiye/yönetmelik/aşılara uymak zorundadır. Bununla ilgili her türlü masraf, ödülün kazananın sorumluluğundadır. Kazanan, hem deneyim / ödül varış yerinden hem de geldiği ülkeden seyahat etme kabiliyeti veya hakları konusunda herhangi bir kısıtlamaya tabi olmamalıdır. Passport kontrolü ve ülke makamları tarafından her iki ülkeye girişi reddetme hakkı saklıdır. Kampanya Sahibi veya Ödül Ortakları, Kazananın seyahat edebilmesini sağlamak için sorumluluk kabul etmemektedir ve giriş, Passport kontrolü veya ülke yetkilileri tarafından reddedilmesi durumunda yapılan masraflardan sorumlu değildir. Kazananlar, ödül varış yeri veya çıkış yapılan ülkeye seyahat ederken, yurt içinde ve dışında seyahat etme ile ilgili risklerin sorumluluğunu üstlenirler. Kampanya Sahibi (Kazananlar ile birlikte), potansiyel seyahat ile ilgili herhangi bir sorun olup olmadığını tespit etmek için yerel hükümetten gelen herhangi bir seyahat tavsiyesini dikkate alacak ve önemli endişeleri olması durumunda uygun alternatifleri deneyecek ve bu konuda yardımcı olacaktır. Kampanya sahibi veya Ödül Ortağı tavsiye ve önerilerde bulunabilir, ancak bu kampanyada, ödülün verilmesi aşamasında Kazananların ve / veya seyahat edenlerin uğradığı herhangi bir kayıp veya zarardan sorumlu değildir.

Kazananın seçimi ve bildirim

Tüm orijinal geçerli başvurular kampanyada kazanma şansına sahiptir. Seçimler Beko ve Fenerbahçe Basketbol Kulübünden oluşturulan bir jüri tarafından yapılacaktır. Jüri tarafından en iyi motivasyon içerikli videolar seçilecektir. Kazananlar 15 Ocak 2020 tarihine kadar bilgilendirilecek, kampanya sahibi kazananın Twitter’da veya Instagram’daki gönderisine yorumda bulunacak ve tüketiciyi kampanya sahibine doğrudan mesaj göndermesi konusunda bilgilendirecektir. Kampanya Sahibi, kazananlarla iletişim kurmak için makul çabayı gösterecek ve başarılı bir iletişimin ardından potansiyel kazananların Kampanya Sahibine güvenli bir şekilde isimleri, bilgileri ve geçerli bir ev adresleri ile doğrulamaya yardımcı olmak için gerekli belgeler dahil olmak üzere bilgi sağlamaları için daha sonra güvenli bir indirilebilir bağlantı kurulacaktır. Yanlış bilgiler, ödülün kaybedilmesine neden olabilir. Ancak kazanan 14 gün içinde bildirime yanıt vermediyse veya seçilen kazanan uygun değilse, bu Hüküm ve Koşulları ihlal ettiği takdirde veya ödülü başka bir nedenden ötürü alamazsa, Kampanya Sahibi geri çekilme hakkını saklı tutar, ödül kampanya sahibine iade edilir.

Doğrulama aşaması tamamlandıktan ve kazanan geçerli olarak seçildikten sonra Düzenleyen ajans ödül için sizinle temasa geçecektir.

Genel Bilgiler

Kampanya Sahibi, tüm girişleri ve kazananları doğrulama ve bir ödül vermeyi reddetme veya ödül alma hakkını geri çekme ve / veya kampanyaya daha fazla katılmayı reddetme, bu Hüküm ve Koşulların veya bu kampanyaya giriş şartlarının bir bölümünü oluşturan herhangi bir talimatın ihlal edildiğine inanmak için makul nedenlerin bulunduğu katılımcıyı ya da bir katılımcının kampanyaya katılmak konusunda haksız avantaj kazandığı veya hileli yollardan yararlandığının ortaya çıktığı durumlarda diskalifiye etme hakkını saklı tutar.

Kampanya Sahibi, tüm Kazananların gerekli standartları karşıladığını ve bireyin markanın kötüye kullanılmasına neden olmayacağını doğrulama hakkını saklı tuttuğundan Büyük Ödülü kazananların yeterlilik kazanabilme şansları vardır. Bu sürecin bir kısmı talep sırasındaki soruları ve kamuya açık verilerden elde edilen kişisel bilgilerin gözden geçirilmesini içerebilir.

Kazananların tam adlarının ve ilçelerinin, illerinin veya bölgelerinin bir listesi, kampanyanın kapanışından sonraki 3 ay içinde Beko Instagram ve Twitter sayfasından erişilebilir olacaktır.

Kazananlar, ücret almadan bu kampanya ile ilgili makul bir tanıtımda yer alabilir.

Kampanya Sahibi, Fenerbahçe deneyiminin içeriğini, yasadışı olarak yasaklanmadıkça, herhangi bir tazminat veya bildirimde bulunmaksızın, editoryal, reklam, pazarlama ve tanıtım amaçlı kullanma hakkını saklı tutar. Hak Kazanan her katılımcı, Kampanya Sahibine Fenerbahçe'deki etkinliklerinin herhangi bir video veya ses içeriğini, şu anda bilinen veya bundan sonra keşfedilmiş tüm yayınlarda, kalıcı olarak, tazminat, bildirim veya izin olmaksızın, editörlük, reklam, pazarlama ve tanıtım amacıyla kullanma izni verir. Katılımcılar, kullanımlarla ilgili olarak herhangi bir manevi hak iddia etmemeyi kabul ederler.

Görüntü Hakları: Kampanya Sahibi veya bağlı kuruluşları, aynı içeriğe dahil olan faaliyetler sırasında, grupların ve / veya bireylerin personeli ya da yetkili üçüncü şahıslar aracılığıyla grafik ve / veya görsel-işitsel kayıtlarını (görüntü ve / veya ses dahil) yapabileceklerini katılımcılara bildirecektir. Bununla birlikte, her bir katılımcının projeye kaydolma sürecinde, diğer hususların yanı sıra, mevcut kuralların kabul edilmesiyle aşağıdakilere açık bir şekilde onay vermiş olmaları gerekmektedir:

Fenerbahçe Spor Klubüne ve Kampanya Sahibine eylemde yer alan etkinliklere katılımları sırasında fotoğraf, görsel-işitsel ve / veya ses olan herhangi bir format ve sistem aracılığıyla görüntülerini (görüntü ve ses dahil) kaydetmeleri için yetki vermek.

Fenerbahçe Spor Klubüne ve Kampanya Sahibine ücretsiz ve süresiz olarak fotoğraflara ilişkin görsel haklar, görsel-işitsel kayıtlar, röportajlar ve / veya raporları devretmek.

Kendisi ya da devredilebileceği üçüncü şahıslar aracılığıyla söz konusu grafik ve / veya görsel-işitsel malzemelerin kullanımı ya da kopyalarının alınmasına ve bunların yasal amaçlarına uygun olarak ve bunları Kampanya Sahibi ve/veya Fenerbahçe’nin sosyal ağlarında tehlikeye atmadan Kampanya Sahibi veya Fenerbahçe ile ilgili sponsorluk amaçları için hem eylemle ilgili hem de bir bütün olarak Fenerbahçe taraftarları veya kendi adına ve / veya Kampanya Sahibinin veya Fenerbahçe'nin katıldığı kişilerle işbirliği içinde olan diğer eylemlerde bireysel veya ortak, tamamen veya kısmen sponsorlar tarafından kullanılmasına izin vermek (örneğin; “Instagram”, “Twitter” vb.) Veya bunları Fenerbahçe'nin iletişim platformlarında veya web sitesinde yayınlamak.

Organizatör ve / veya Fenerbahçe, katılımcılara yukarıda belirtilen grafik ve / veya görsel-işitsel kayıtların yalnızca bu yönetmeliğe uygun olarak kullanılacağı hususunda bilgi verir. Bu bağlamda, grafik ve/veya görsel-işitsel malzemenin aktarıldığı söz konusu şartları ihlal eden, ihmal eden ve / veya kötüye kullanan herhangi bir üçüncü şahıs, etkilenen katılımcılar tarafından projede etkilenen katılımcıların yapabileceği muhtemel taleplerden türetilen tüm tazminatlara, yaptırımlara ve harcamalara karşı sorumlu olacaktır. Bu nedenle, bu kuralların kabul edilmesi ve faaliyete katılım, Kampanya Sahibi veya Fenerbahçe'yi, şartlara aykırı veya farklı bir üçüncü şahıs tarafından gerçekleştirilen bu türden herhangi bir kullanımına ilişkin herhangi bir sorumluluktan muaf tutar.

Kampanya Sahibinin makul kontrolü dışındaki durumlar haricinde, Kampanya Sahibi, eşit veya daha yüksek değerli uygun bir alternatif sunma hakkını saklı tutar.

Kampanyayı ilgilendiren tüm konularda, Kampanya Sahibinin kararı nihaidir.

Bu kampanya, Instagram veya Twitter tarafından hiçbir şekilde desteklenemez veya yönetilemez ya da bunlarla ilişkilendirilemez. Bu kampanyanın bir parçası olarak verdiğiniz bilgiler, Instagram veya Twitter'a değil Kampanya Sahibine sağlanır. Bu kampanyaya katılanlar, bu kampanyayla bağlantılı olarak ortaya çıkan herhangi bir hak talebinden veya sorumluluğundan Instagram veya Twitter’ı muaf tutarlar.

Kampanya Sahibinin makul kontrolü dışındaki koşullar veya dolandırıcılık, suistimal ve/veya bir hatanın (insan veya bilgisayar) bu kampanyanın doğru çalışmasını veya ödüllerin verilmesini etkilediği veya etkileyebileceği durumlarda, Kampanya Sahibi, kampanyanın veya bu Hüküm ve Koşulları herhangi bir aşamada iptal etme veya değiştirme hakkını saklı tutar, ancak istenmeyen hayal kırıklıklarını önlemek için katılımcıların bundan etkilenme durumunu en aza indirmeye çalışacaktır.

Kampanya Sahibi, kendi takdirine bağlı olarak, web sitesinin başvuru sürecine veya işletmesine müdahale eden veya tanıtım için rahatsız edici herhangi bir şekilde davranan katılımcıları diskalifiye edebilir.

Bazen, Kampanya Sahibinin kontrolü dışındaki nedenlerle, web sitesine (herhangi bir web sitesinde olduğu gibi) erişilemeyebilir. Kampanya Sahibi, web sitesine veya sosyal medyaya kesintisiz erişimi garanti edemez. Girme, hak talebinde bulunma veya herhangi bir gecikme veya bozulma durumunda yapılan giriş / taleplerde hiçbir sorumluluk kabul edilmeyecektir. Kampanya Sahibi, böyle bir olaydan kaynaklanan hiçbir kayıptan sorumlu değildir.

Sorumluluk sınırlamaları: Yasaların izin verdiği ölçüde Kampanya Sahibi ve kampanya tarafları aşağıdakiler için herhangi bir sorumluluk veya yükümlülük üstlenmez:

 1. Herhangi bir yanlış veya eksik giriş veya hatalı ve yanlış elektronik veri iletimi;
 2. Bu kampanyanın yürütülmesinin herhangi bir noktasında izinsiz giriş veya herhangi bir noktaya izinsiz erişim;
 3. Herhangi bir nedenden bağımsız olarak, bu tanıtımın herhangi bir bölümünde kullanılan herhangi bir donanım, sistem, ağ, hat, uydu, sunucu, bilgisayar veya sağlayıcıya bağlı olarak İletişim hattı hatası;
 4. İnternet veya sosyal medya kanallarına erişilememesi veya kullanılamaması veya bunların bir kombinasyonu; Yasaların izin verdiği şekilde, katılımcılara veya herhangi bir başka kişinin bilgisayarına, kampanyaya katılma girişimi ile ilgili olabilecek ya da bunlardan kaynaklanabilecek herhangi bir da zarar verilmesi.

Bu maddelerden herhangi birinin yasadışı, geçersiz veya başka türlü uygulanamaz olduğuna karar verilmesi durumunda, bu Hüküm ve Koşullardan çıkarılıp silinir ve kalan hükümler geçerli ve yürürlükte kalır.

Bu Hüküm ve Koşullar (ve bunlardan kaynaklanan veya bunlarla bağlantılı olan sözleşmeden kaynaklanmayan anlaşmazlıklar/iddialar) Türkiye yasalarına tabi olacak ve herhangi bir anlaşmazlık İstanbul - Türkiye mahkemelerinin münhasır yargı yetkisinde olacaktır.

Kişisel veriler, piyasalardaki veri koruma yasası ve yerel mevzuata uygun olarak ele alınacaktır.

Fransa, Çek Cumhuriyeti, İtalya, Genel Veri Koruma Yönetmeliği (Yönetmelik (AB) 2016/679)

Türkiye: 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun

Sırbistan: 9 Kasım 2019 tarihli yeni veri Koruma Kanunu

Dataların Korunması AB: Kampanya Sahibi, kampanyanın yönetimi ve gerekli olduğunda girişlerin denetimi için sağlanan kişisel bilgileri yalnızca, sizin onayınızı alması ve gelecekteki pazarlama iletişimlerini almayı kabul etmeniz halinde kullanabilecek ve başka hiçbir amaç için kullanmayacaktır. Kişisel bilgileriniz her zaman gizli tutulacak ve Genel Veri Koruma Yönetmeliğine (GDPR) uygun olacaktır.